Pelé a dugó miatt rádión hallgatta az első félidőt

A Sao Pauló-i közlekedési dugó miatt autórádión hallgatta kedden a Brazília-Mexikó világbajnoki mérkőzést Pelé, a házigazdák legendás labdarúgója. A metropoliszba óriási káosz alakult ki az utakon, mivel mindenki sietett haza a találkozó kezdésére. A 73 éves "Fekete gyöngyszem” elmondása szerint életében először egy autóban hallgatta egy brazil meccs első félidejét, és nagyon szenvedett. A Sao Pauló-i közlekedési hatóság szerint kedden a csúcsponton 302 kilométeren volt dugó a városban.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek