December 16-án, kedden este 6 órakor a Március 15. térre várja a V, mint Vas mozgalom azokat, akik csatlakozni szeretnének az egész országban meghirdetett kormányellenes tüntetéshez. A mostani megmozdulás elsősorban a szociális problémákra fókuszál. Ezek között olyan témák szerepelnek, mint a közmunka kérdésköre, a munkanélküli segély eltörlése, a gyermekéhezés vagy a devizahitelesek ügye. A rendezvényen Teplán Tibor, nyugdíjas rendőrtiszt, Horváth Zsolt, kisvállalkozó és Kaisinger András, diák fog felszólalni.
December 16-án, kedden este 6 órakor a Március 15. térre várja a V, mint Vas mozgalom a tiltakozni vágyókat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!