Menetrendszerint közlekedő autóbusz gázolt halálra egy idős férfit csütörtökön délelőtt Debrecenben.
A 80 éves ember a Széchenyi utcai buszmegállóban, eddig tisztázatlan körülmények között az induló jármű középső kerekei alá került. A helyszínre érkező mentők a sérültet kórházba szállították, ám a férfi a gyors orvosi beavatkozás ellenére két órán belül életét vesztette.
Az illetékes, Debreceni Rendőrkapitányság munkatársai kérik azok jelentkezését, akik érdemi információval szolgálnak a baleset körülményeiről, valamint azokat is várják, akik az első segítséget megadták a bajba jutott bácsinak és a buszsofőrt figyelmeztették a történtekre.
forrás: X-Press
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!