Tankoltak, de nem fizettek
Román állampolgárok tankoltak tegnap a hegyfalui benzinkútnál, de fizetés nélkül távoztak. A csornai rendőrök feltartóztatták a feledékeny autósokat, és eljárást indítottak ellenük.
Vasért mentek, pénzt vittek
Nyőgéren ismeretlenek vashulladék vásárlásának szándékával bementek az egyik családi házba, és ellopták a házigazda pénztárcáját.
Szigeteléshez kellett
Körmenden a Tüzép-telepről 10 tekercs kátránypapírt loptak el. A kár 68 ezer forint.
Nem volt házőrző
Molnaszecsődön éjszaka az egyik lakóház udvarán álló traktorból 250 liter gázolajat loptak el ismeretlenek.
Jó ára van a vasnak
Az egyik jánosházi lakásból tűzhelyet, két mosógépet, varrógép alkatrészeket, olajkályhát és egy fémüstöt loptak el. A kár kb. 120 ezer forint. A rendőrök az egyik fémhulladék telephelyen megtalálták az ellopott tárgyakat, a tetteseket továbbra is keresik.
Már traktort is lopnak
Feltörtek, majd elloptak egy MTZ 82-es mezőgazdasági vontatót. A kár 2 millió forint.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!