Megszerezte története harmadik bajnoki címét a Videoton labdarúgócsapata azzal, hogy az OTP Bank Liga vasárnapi, 32. fordulójának zárómérkőzésén 2-0-ra legyőzte az előző idényben első Budapest Honvédot, Felcsúton.
Az 1941-ben alapított Videoton FC 2011 és 2015 után lett ismét bajnok. A klub a következő idényben a Bajnokok Ligája selejtezőjében lesz érdekelt, a Ferencváros ezüstérmesként, az Újpest kupagyőztesként biztos résztvevője az Európa Liga selejtezőjének, a harmadik induló a Debrecen, Honvéd, Paks hármasból kerül ki - olvashatjuk az MTI-n.
Bajnok lett a Videoton
Nyugat.hu
OTP Bank Liga, 32. forduló: Videoton FC - Budapest Honvéd FC 2-0 (1-0)
Felcsút, 3228 néző, v.: Andó-Szabó
gólszerzők: S. Scepovic (27.), Nikolov (79.)
sárga lap: Pátkai M. (8.), Hadzic (58.), Kovács I. (66.), Nikolov (81.) illetve Heffler T. (26.), Lanzafame (91.)
Bajnok lett a Videoton
Nyugat.hu
Gratulálunk, ma már 10 cikket elolvastál a Nyugaton!
Szeretsz képben lenni azzal, hogy mi történik a világban, mi pedig a Nyugatnál éppen azért dolgozunk, hogy segitsünk téged a tájékozódásban. Köszönjük, ha pénzzel is támogatod a működésünket, a mai médiaviszonyok között csak így tudjuk fenntartani ezt az ingyenes újságot.
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!