Szeretnénk, ha a rendezvényünk pártpolitikától független maradna! Ugyanakkor szeretnénk hidat képezni és nem felégetni azokat, így rendezvényünkre meghívtunk egy Közjogi Méltóságot és a Főpolgármestert! – jelentette be az október 23-ai tüntetésük Facebook-eseményének oldalán az ADOM Diákmozgalom - idézi a hang.hu.
Mint írták, az utolsó pillanatig várták a visszajelzéseket, Karácsony Gergely Budapest, az egykor forradalmi város képviselőjeként lesz jelen a tüntetésükön, az első felszólaló előtt biztosítja őket a támogatásáról. – Novák Katalin Köztársasági Elnök Asszony, a nemzet egységét megtestesítő, gyermekek védelmét célul kitűző közjogi méltóság visszajelzését a felszólalási felkérésről azonban nem kaptuk meg idáig, bízzunk benne, hogy a tömegben vagy lélekben velünk lesz! – tették hozzá.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!