Korábban írtuk
Eltűnt a szombathelyi mentőállomás macskája 2023. November 07. 10:11 , hogy nem találják a szombathelyi mentőállomás dolgozói kedvencüket, egy öt hónapos nőstény cicát, akit Rokónak (rohamkocsinak) és Cicónak is szólítanak. Nyáron fogadták be a mentősök, nagy becsben tartották, megkapta a védőoltásokat. Nyakörvén QR azonosító is van.
Aztán meglett
Megvan a szombathelyi mentőállomás macskája 2023. November 08. 12:51 , olvasónktól jött az örömhír. "Mentőállomás macsek nálam van, és nem kérek érte váltságdíjat. Bemászhatott a kocsimba, és mivel itthon van még 10 másik, eddig fel sem tűnt, hogy lett egy új. Ja, mentődolgozó vagyok, viszem vissza délután." - És bizonyságul járt hozzá fénykép is.
Most pedig egy videó mutatja, kiheverte a nagy kalandot, nincs semmi poszt-traumás szindrómája, olvasónk szerint karácsonyi hangulatban van. Még az is lehet.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!