Hencsey Tamás maradhat a Körmend vezetőedzője

A kosárlabda klub vezetői Krivacsevics Draguljob vezetőedző menesztését követően a fiatal trénert ideiglenesen megbízták a pozíció betöltésével, célként azt jelölték meg, hogy a csapat előtt álló négy mérkőzésből hármat megnyerjenek a piros-feketék. Hencsey Tamással a körmendiek eddig mindhárom találkozójukat megnyerték, ráadásul pénteken a gyengélkedő Nyíregyháza érkezik Vasba. Szabó Szabolcs, a klub tulajdonosa a Nyugat Rádiónak azt mondta, e a mérkőzést követően ülnek le egyeztetni a szakemberrel.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek