Drágább lesz a fűtés Szentgotthárdon

Erről tegnapi rendkívüli közgyűlésén döntött a képviselő testület. A módosítást követően januártól emelkedik az alapdíj, és a hődíj, utóbbi 3887 forintról 4632 forintra. A testület döntését azzal indokolta, hogy az önkormányzati tulajdonú TÁVHŐ szolgáltató a világpiaci gázár radikális növekedése miatt súlyos gazdálkodási helyzetbe került. Ezért kezdeményezte négy önkormányzati képviselő a rendkívüli testületi ülés összehívását, ahol közel 20%-os díjemelést hagytak jóvá a városatyák.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek