Szombathelyen is megkezdték a szilveszteri szemét feltakarítását a közterületekről a reggeli órákban. A Szova Zrt. nyolc munkatársa két szállítógép és két seprőgép segítségével teszi rendbe a Fő teret, a belvárost és a környező utcákat. Bár az éjszaka hideg volt, de elmaradt a hóesés, ezért jóval többen ünnepeltek a Fő téren, mint tavaly, így hulladék is több keletkezett - mondta el Németh László köztisztasági részlegvezető. A szemét jó részét a szilveszteri kellékek, konfetti, szerpentin és papírtrombita tette ki, de bőven hagytak pezsgős üvegeket is az ünneplők.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!