Több nagyberuházás uniós támogatási szerződését írta alá a közelmúltban Dénes Tibor, Sárvár polgármestere. A térségi rehabilitációs központ kialakítására 791 millió forintot nyertek, ez a teljes költség 90 százaléka, ebből megújul a kórház épülete: ilyen nagyságrendű átalakítás 100 éve nem történt. A járóbeteg-szolgáltatók fejlesztését célzó pályázat mintegy 752 millió forintos eredményt hozott, ebből újítják fel a rendelőintézetet. A szükséges önerőt nem hitelből, hanem megtakarításokból biztosítja a város – mondta el újévi interjújában a polgármester. A közbeszerzési eljárásokat követően a fejlesztések már idén megkezdődnek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!