Lakóotthon autistáknak

Megnyitotta kapuit a Holnap Háza, ahol 10 autista fiatalnak nyújtanak speciális segítséget. Az építési telket és 29 millió forintot ajándékba kapta az Esőemberke Alapítvány Szombathely önkormányzatától. Ebből és a pályázaton nyert 77 és fél millió forintból készült el a lakóotthon, ahol gyógypedagógusok és ápolók gondozzák a fiatal autistákat. Nándorné Vörös Ibolya, az Esőemberke Alapítvány kuratóriumi elnöke elmondta, hogy mindent megtesznek azért, hogy a lakók igazi otthonnak érezzék a házat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek