A szombathelyi középiskolában több éves szünet után megnyitották az eddig raktárként használt lőteret, bár azt egyelőre csak az iskola diákjai használhatták. A tanulók saját maguk újították fel a bútorzatot, készítettel mozgó célpontokat, és hamarosan egy új jelzőrendszert is felszerelnek, amelyet pályázati forrásból vásárolnak meg. Az iskola diáksportosai azt tervezik, hogy megyei versenyt is szerveznek márciusban a sport iránt érdeklődő tanulóknak. Nemsokára egyébként bárki kibérelheti a pályát.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!