Nem maradnak gáz és áram nélkül a tartozást felhalmozó vasi fogyasztók sem. A különösen hideg időjárásra való tekintettel az E.ON Hungária csoport ideiglenesen felfüggeszti a fizetési hátralékot felhalmozott lakossági fogyasztók kikapcsolását az áram-, illetve gázszolgáltatásból. Így ideiglenesen azoknak a vasi fogyasztóknak sem kell tartani a korlátozástól, akik akár áram-, akár gázszámlájukkal elmaradtak. Az extrém hideg időjárás elmúltával azonban megkezdik a kikapcsolásokat, amennyiben a hátralékot továbbra sem rendezik.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!