Elindult a digitális napló a Szent-Györgyi Albert Középiskolában is. Már a tavalyi tanévben elkezdték a rendszer kiépítését, és januártól a tanárok ide is bejegyzik a diákok tanórákon kapott érdemjegyeit. Minden tanulónak külön kódja van, a szülők ennek segítségével érhetik el az iskola honlapjáról gyermekük elektronikus ellenőrző könyvét. Így már a hazaérkezés előtt értesülhetnek az iskolai szereplésről. A tapasztalatok azt mutatják, hogy ez sok szülőnek még új, és kevesen élnek az iskola nyújtotta lehetőséggel. Németh Sándor igazgató szerint, a szülők legtöbbször nincsenek tisztában a jegyekkel, ezért a jövőben nagyobb együttműködést várnak tőlük.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!