Petíció a heiligenkreuzi hulladékégető ellen

Olajos Péter európai parlamenti képviselő csütörtökön személyesen adta át a Petíciós Bizottság vezetőjének a szentgotthárdi önkormányzat beadványát. A politikus már többször elmondta, hogy a magyar országhatártól pár száz méterre tervezett hulladékégető lehetetlen helyzetbe hozná a térség ökoturizmusra alapozott megélhetését és az Őrségi Nemzeti Park működését. A képviselő szerint eredmény csak akkor érhető el, ha tagállami és uniós szinten egyaránt kiállunk érdekeinkért.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek