Regionálissá lett a megyei Egészségbiztosítási Pénztár

Összevonták a Vas-, Zala- és a Győr-Moson-Sopron megyei igazgatóságokat, így január elsejétől már a Nyugat-dunántúli Regionális Pénztárhoz tartozik mindhárom, korábban különálló intézmény. Szép Flórián igazgató arról tájékoztatott, hogy az ügyfelek semmit sem észleltek az átállásból, sőt az összevonás akár meg is könnyítheti az ügyintézést. A jövőben további ügyfélszolgálatok nyitását is tervezi az igazgatóság, így Körmenden, Celldömölkön és Vasváron is lenne területi ellátó - tette hozzá az igazgató.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek