Piros riasztás az ónos eső miatt, reggeli közelkedési körkép

Piros riasztást adott ki az ónos eső miatt a Nyugat-Dunántúli területekre az OMSZ. A piros jelzés tartós, intenzív jegesedést jelent, helyenként akár több milliméteres jégréteg is kialakulhat, ami miatt a közlekedésben fennakadások lehetnek. A Magyar Közútnál szerda reggel érdeklődésünkre elmondták, hogy a főutakat kora reggel már végigsózták, a mellékutak jégmentesítése jelenleg is zajlik Vas megyében. A nap folyamán további ónos eső várható, és főleg az erdős területeken átvezető útszakaszokon jegesedés is előfordulhat, ezért kérik az autósokat hogy megfelelő óvatossággal vezessenek. A Vasi Volán minden járata el tudott indulni szerda reggel, 5-10 perces késésekre lehet számítani. A MÁV tájékoztatása szerint a vasúti közlekedésben nem okozott fennakadást eddig az ónos eső, és a peronokat is folyamatosan sózzák.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek