Vas megyei nyertesek a szűrőprogram pályázaton

Vas megyei nyertesek a minisztérium szűrőprogram pályázatán. A kistelepülésen lakók egészségügyi szűrésének elősegítésére írt ki pályázatot az Egészségügyi Minisztérium, melynek célja, hogy növeljék a szűrővizsgálaton résztvevők számát, ezzel javítva a lakosság jelenlegi egészségi állapotát. Vas megyéből két község is nyert: Rábagyarmat 226, míg Simaság 115 ezer forint támogatást kapott. Ezt a mobil szűrőegységek kiszállási- és üzemeltetési költéségének fedezésére, illetve a települések szűrésre behívott lakosságának szállítására használhatják fel.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek