Új MR készüléket kap a Markusovszky

2008 nyarán rendkívüli ülésen határozott a régi MR berendezés cseréjéről a Vas Megyei Közgyűlés. Az új készülék beszerzése azért vált sürgőssé, mert a régi, tízéves gépre az egészségbiztosító nem köt finanszírozási szerződést a kórházzal, akkor sem, ha a megyei közgyűlés 60 millió forintos hozzájárulásával felújítják azt. Jelenleg hazánkban 2 db ilyen típusú mágneses rezonancia-mérő készülék működik, a Markusovszky Kórházé lesz a harmadik. A berendezést hétfőn adják át az intézmény 90 éves jubileumi ünnepségén.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek