Kiírták a pályázatot a 86-os főút Szelestét elkerülő szakaszának kivitelezésére. Az elkerülő az M86-os gyorsforgalmi út része lesz. A Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pályázata szerint az újonnan épülő út kétszer két sávos lesz, ahol 110 km/órás sebességgel közlekedhetünk majd. A tervek szerint a 3,7 kilométer hosszú szakaszon egy felüljárót és egy hidat is építenek. A szelestei elkerülő várhatóan 2012-re készül el, 2013-ban pedig már egészen Győrig négy sávos úton autózhatunk.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!