Másfél milliárd kátyúzásra

A Magyar Közút Vas megyei igazgatóságának a tavalyihoz hasonló keret áll rendelkezésére az utak karbantartására. A napokban megenyhült időjárásnak köszönhetően, a szakemberek neki tudtak állni a fagy miatt keletkezett úthibák, kátyúk és nyomvályúk kijavításának. Elsőként a 86-os főút vas megyei szakasza került sorra, azonban a teljes rekonstrukció várhatóan csak a nyár közepére készül el. Szakács Gábor a Közút munkatársa azt mondta, hogy a Szombathelyről kivezető szakaszt már rég nem újították fel, ez meg is látszik az út minőségén.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek