Lezajlott a középiskolai felvételi vizsga

Megírták a felvételiket a szombathelyi nyolcadikosok. Szombaton kellett megírniuk az írásbeli központi felvételit azoknak az általános iskolásoknak, akiknek a középiskolai felvételihez ezt kérte leendő tanintézménye. A Nagy Lajos, a Premontrei és a Bolyai is íratott központi vizsgát, de a Kanizsai idén már csak az általános iskolai eredménye alapján rangsorolja a leendő elsősöket. Több nyolcadikos azt mondta, hogy a vártnál könnyebb volt a tételsor. Ez volt az első év, amikor az iskolák nem használhattak saját maguk összeállított feladatokat, az országban minden felvételiző ugyanazt a tesztet kapta. Az eredményekről február 12-ig kell értesíteni a diákokat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek