Csökkentett üzemmódban a vámosok – ma van a Nemzetközi Vámnap. A Szombathelyen működő regionális parancsnoksághoz 584 vám és pénzügyőr tartozik, nekik ma munkaszüneti nap van. A vasi megyeszékhelyen lévő központban ma minden osztályon egy-egy kolléga van csak bent, ők ügyeleti szolgálatot látnak el. A VPOP régióparancsnoka, Fekete Attila így azt kéri, hogy a Nemzetközi Vámnapon, ha lehet, csak sürgős esetben forduljanak vámkezelési és egyéb kérelmekkel a vámhatósághoz. Kedden már a megszokott rend szerint várják az ügyfeleket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!