Februárban megkezdik a sárvári autóbusz pályaudvar felújítását. A közel negyven éve álló épületegyüttes modernizálása várhatóan 2010 tavaszára fejeződik be. A munkálatok több mint 100 millió forintba kerülnek, ennek mintegy 90 százalékát az Új Magyarország Fejlesztési programon nyerte el a város. A felújítás után több járatot tudnak majd indítani illetve fogadni a buszpályaudvaron és a megnövekedett utas igényhez is alkalmazkodnak. Színvonalasabb lesz a kiszolgálás, és az akadálymentesítést is megoldják a sárvári autóbusz állomáson.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!