Ausztriába csalogatják a vadakat

Már a rendőrség is eljárást folytat a magyar-osztrák határnál lévő kerítések rongálói ellen – írja az Index. A kerítéseket a magyar erdészek hét éve építették, azért, hogy Magyarországon tartsák az értékes, vadon élő állatokat. Az utóbbi időben azonban ismeretlenek, a gyanú szerint osztrákok, rendszeresen lyukakat vágnak a kerítésen, az osztrák oldalon pedig vadetetőket és modern, téliesített magasleseket építenek. Az erdészek szerint már 30 százalékkal csökkent a környék magyar oldalon álló erdeinek vadállománya.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek