Új szolgálati autója van Kovács Ferencnek, a Vas Megyei Közgyűlés fideszes elnökének –írja a stop.hu. A 9,8 millióba kerülő, luxusfelszereltségű Volkswagen Passat vásárlását azzal indokolják, hogy az elnök korábbi autója egy novemberi balesetben totálkárosra tört. Bandi Zoltán, a közgyűlés ellátó szervezetének igazgatója szerint nem akarták megszakítani a hagyományt, az önkormányzat 1991 óta ilyen típusú autókat vásárol. A Vas megyei közgyűlés egyébként negyedmilliárdos költségvetési hiánmnyal küzd, az elnök tavaly júliusban 1,8 milliós jutalmat kapott.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!