Szombathelyi épületeket ellenőriznek a tűzoltók

A vasi megyeszékhelyen a napokban 12 épületet vizsgálnak át a lánglovagok. A szakemberek ilyenkor azt nézik meg, hogy az előírásnak megfelelően megvannak-e a tűzvédelmi berendezések illetve, hogy egy esetleges tűznél, ki lehet e jutni az épületből. A tűzoltók ma délelőtt a püspöki levéltárat vizsgálták át, ahol a gyűjtemény miatt kell fokozottan figyelni az épületre. Egyed László őrnagy arról tájékoztatott, hogy a közeljövőben többek között a Vas megyei rendőr főkapitányságot, a börtönt és a Falco üzemét is meglátogatják. Ez utóbbi egyébként különösen nagy figyelmet igényel.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek