Szombathelyen két évig kell várni fogszabályozásra

Időben kell kezdeni a fogszabályozást, a tb ugyanis csak 18 éves korig fedezi a költségeket. Szombathelyen nagyon hosszú a várólista, és ha szükséges, akkor 12 éves kor körül, amikor már minden maradandó fog kibújt, érdemes elkezdeni a kezeléseket. Óvodás és iskolás korban az iskolafogászaton évente egyszer ellenőrzik a gyermekek fogait. Amennyiben nincs saját orvosa a gyerekeknek, ha szükséges az iskolafogászatra visszahívják a problémás fogú gyerekeket. Szombathelyen jelenleg két éves várólista van fogszabályzásra – tudtuk meg Lelovics Tünde fogorvostól.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek