Két Vas megyei szálloda is Minőségi Díjat kapott

A bükfürdői Hunguest Répce Gold, valamint a Park Inn Sárvár hotel is elnyerte a Nemzeti Turisztikai Bizottság elismerését, amelyet ünnepélyes keretek között majd az Utazás Kiállításon vehetnek át a díjazottak. A díj három évre szól. Szakemberek szerint a minőségi szolgáltatás a gazdasági válság miatt még nagyobb hangsúlyt kaphat, amely mérsékli a krízis negatív hatásait. Az elmúlt négy év során 85 jelentkező közül 68-an nyerték el a címet. A Nemzeti Turisztikai Bizottság az idén is meghirdeti a Magyar Turizmus Minőségi Díj pályázatot szállodák és éttermek részére. Jelentkezni február 2. és 28. között lehet.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek