Megszavazták a szombathelyi távhődíj emelést

A szombathelyi képviselők ma délelőtt újra elfogadták azt a 17 százalékos emelésről szóló javaslatot, amelyről decemberben már egyszer döntöttek. A testület azonban akkor arról is határozott, hogy az emelés életbelépése előtt kikéri a minisztérium állásfoglalását. Januárban azonban kiderült, hogy a minisztérium nem járul hozzá ilyen mértékű emeléshez. Ezzel azonban több tízmilliós kára keletkezett a szolgáltatónak a hideg januári időben. Ezért tárgyalt ma újra a közgyűlés a távhődíjakról.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek