Félmilliárdos fejlesztés a kistérségben

Közel félmilliárdból fejleszthet a csepregi és a kőszegi kistérség. Az Új Magyarország Vidékfejlesztési Programban a két térség közös Leader Egyesülete 485 millió forintból gazdálkodhat. Csepreg vonzáskörzetéből főként falumegújításra és fejlesztésre érkeztek pályázatok, míg a Kőszeg környéki településeken a vállalkozások voltak aktívabbak. Az első fordulóban 42 pályázat érkezett be, amelyek több mint 650 millió forintot igényeltek. Az igényeket ma továbbítják a Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatalnak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek