Cigány Önvédelmi Gárda létrehozását tervezi a nyugat-dunántúli romák hatékonyabb érdekképviseletéért Pádár László a cigány érdekképviselet vezetője – értesült a Kisalföld. A Győr megyeiek a múlt szombaton Ivánban megtartott Magyar Gárda-rendezvény hatására kezdtek szervezkedni vasi és zalai megyei romák bevonásával. Az elnök hangoztatta: a romák is képesek arra, hogy hallassák a hangjukat, ők is össze tudnak fogni. A gárda azt állítja, kizárólag békés eszközökkel fogja felhívni a figyelmet a romákra.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!