Hatvanmilliót adott az E.On élelmiszerutalványokra

A Magyar Máltai Szeretetszolgálatnak 6O millió forintot utalt át az áramszolgáltató, hogy azt kiosszák azok között a Nyugat-dunántúli károsultak között, akiknél a múlt héten több napig nem volt áram. Az E.On körülbelül 4300 fogyasztóval számol. Azonban a szeretetszolgálatnál egyelőre várnak, ugyanis tudják, hogy a lakosság nem kér az utalványokból. A Magyar Máltai Szeretetszolgálat várja az egyezkedés végét, és 1-2 napon belül ez alapján dönti el, hogy mit tegyen. Azt nem akarják, hogy az ő számlájukon kamatozzon ez a pénz.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek