A város önkormányzata az Új Magyarország Fejlesztési Terv programjában nyert 49,5 millió forint támogatást a beruházáshoz. Körmend kedvező közlekedési, logisztikai elhelyezkedése miatt a GYSEV Zrt. vezetése a város nemzetközi logisztikai központtá fejlesztése mellett döntött. A beruházást a vasúttársaság a következő öt év alatt mintegy 20 milliárd forintból valósítja meg. A tervek között szerepel, hogy a vonalakon akár óránkénti vonatindítás is megvalósulhasson, kiszolgálva a hazai és a nemzetközi kistérség forgalmát. Ennek első üteme a 111 éves állomás épület külső felújítása.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!