Standolnak a vendéglátósok, nem akarnak büntetést fizetni. Akár 600 ezer forintot is fizethet, aki elmulasztja az italok napi nyilvántartását, az úgynevezett standolást. Február elsejétől minden vendéglátósnak kötelező napi szinten feljegyezni az üzletben lévő rövidital mennyiségét. Vas megyében közel 1500 vendéglőt és kocsmát érint a most életbe lépett intézkedés. Sárer Ferenc pénzügyőr őrnagy arról tájékoztatott, hogy az ellenőrzés ugyan folyamatos lesz, de a VPOP munkatársai egyelőre még nem büntetnek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!