Sok kötelező felelősségbiztosítás nélküli autó okozott balesetet Vas megyében. Február 1-jétől a biztosítók kérésére szigorúbban ellenőrzi a rendőrség a kötelező felelősségbiztosításokat: harmincezertől akár százezer forintig terjedő bírsággal sújtható az a járműtulajdonos, aki egy közúti ellenőrzés során nem tudja igazolni, hogy van érvényes biztosítása. Rónai András alezredes azt mondta, korábban sok szombathelyi fordult a rendőrséghez azzal a panasszal, hogy olyan autós okozott gépjárművükben sérülést, akinek nem volt kötelező biztosítása. Az osztályvezető reméli, hogy a szigorításnak meg lesz a pozitív eredménye.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!