Vizsgálat indul a Vas és Zala megyei áramszünet miatt. Molnár Csaba miniszter bejelentette: tárcaközi bizottság felállítását javasolja a mai kormányülésen. A bizottság feladata az lesz, hogy megvizsgálja, megfelelő-e az energiaszolgáltatással kapcsolatos jogi szabályozás. Áttekintik az ezzel kapcsolatos törvényeket, rendeleteket, hogy szükség van-e módosításokra. Megállapításokat tesznek például arról is, hogy a szolgáltatók kommunikációja, illetve ügyfélszolgálata megfelelően működik-e. Molnár Csaba kijelentette: nem tiszte és nem is tudja megmondani, hogy az áramszolgáltatónak, vagy az ügyfeleknek van-e igazuk, de az biztos, hogy vizsgálatot kell elrendelni.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!