Az E.ON várja a vizsgálat eredményét

Az Energia Hivatal vizsgálatának feladata az, hogy megállapítása, a múlt heti üzemzavar oka rendkívüli időjárási körülménynek minősül-e, illetve hogy az E.ON megtett-e minden tőle telhetőt a hiba mielőbbi elhárítása érdekében. Az áramszolgáltató a vizsgálat lezárását követően nyilatkozik azzal kapcsolatban, hogy annak eredménye milyen jogkövetkezményeket jelenthet számukra. A társaság közleménye szerint addig is mindenben támogatják a Magyar Energia Hivatal munkáját és minden szükséges információt rendelkezésükre bocsátanak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek