Vizsgálják a vízvezetékeket

Egy új műszerrel vizsgálná át vezetékhálózatát a TÁVHŐ. Ötven köbméter víz folyt el naponta a Kiskar utcában a lyukas vezeték miatt. Ezt a problémát a hétvégén megszüntették a szakemberek, ám a napokban, a Kőszegi utcában két csőtörés is volt, ezeket ma reggelre javították meg. Gergácz Tamás főmérnök arról tájékoztatott, hogy a város utcái alatt fekvő vezetékek elöregedtek, így a cseréjük szükségessé vált. A vállalat most egy olyan műszer beszerzését tervezi, amivel felderíthetnék, hogy hol vannak repedések a csöveken. A hálózatban ugyanis folyamatos a vízszivárgás.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek