Új tanétterem az Orlayban

Egyre több a tanuló ezért szűkössé vált a szakközépiskola jelenlegi tanétterme, így az intézményben megkezdték még egy oktatóterem kialakítását. Az építkezés 10 millió forintba került és már csak a gépek és eszközök beszerzése van hátra. Az iskolába jelenleg 80 nappali tagozatos pincértanuló jár, de az intézmény a felnőttképzésre is komoly hangsúlyt fektet. Futó István igazgatótól megtudtuk, a vendéglátás területén jó néhány hiányszakma van, ezért a következő években is hasonlóan sok tanulóra számítanak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek