Rendőrségi hírek Vas megyéből 2008. február 13.

Faházba törtek be Tegnap kora délután Szombathely környéki faházba lakatlefeszítéssel hatolt be ismeretlen tettes, majd szerszámokat, autó alkatrészeket vittek el kb. 30 ezer Ft értékben. Aprópénzt vittek el Tegnap éjjel fedezték fel, hogy Vépen egy presszóban lévő játék automatát feltörték. A tettes aprópénzt vitt el belőle. A hálószobából lopták el a pénzt Tegnap reggel jelezték, hogy egy gersekaráti lakóházban járt besurranó. A tettes a nyitott ajtón át jutott be, majd a hálószobából vitt el 60 ezer forintot.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek