A két héttel ezelőtti, több napos áramszünetben érintett vasi önkormányzatok képviselői írásban jelezték, hogy nem fogadják el a szerintük méltatlanul kevés, családonként tízezer forint értékű segélycsomagot. Az áramszolgáltató több nap alatt tudta csak megjavítani a hó súlya alatt kidőlt oszlopokat, ezalatt több tucat településen nem volt áram. A cég 60 millió forintot utalt át az elosztást szervező Máltai Szeretetszolgálatnak. A megyei önkormányzat ügyvédet fogadott, hogy képviselje az érintetteket. Az önkormányzatok március 10-éig jelezhetik a területfejlesztési tanács felé kárigényüket, ebben az estben a vis major alapból is kaphatnak pénzt.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!