Országszerte egész napos adománygyűjtést folytat ma a köztereken a Magyar Vöröskereszt. Hazánk legnagyobb karitatív szervezetének önkéntesei közel harminc városban visznek hordozható perselyeket az utcára, hogy az így beérkezett pénzadományokból támogassák a rászorulókat. A kezdeményezés kifejezetten a helyi szükségletek kielégítésére irányul, vagyis a gyűjtés célja területenként eltérő. Vas megyében Szombathely mellett még hat városban Celldömölkön, Sárváron, Szentgotthárdon, Kőszegen, Körmenden és Vasváron gyűjtik az adományokat mozgássérült és egészségileg károsodott gyerekek jubileumi táborára.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!