Korszerűsítés az egyetemen

Megújul a Savaria Egyetemi Központ természettudományi és műszaki kara. Pályázati pénzből korszerűsítik a laborokat, illetve újabbakat is kialakítanak. A szombathelyi intézmény az elnyert 545 millió forintból emellett versenyképessé teszi a jelenlegi szakokat az egyetemen, valamint kutatásfejlesztésre is fordít majd. Prof. Dr. Veress Márton, kari dékán elmondta, hogy az iskola már felvette a kapcsolatot a megyei szervezetekkel is, ma délután az iparkamarák és cégek képviselőivel egyeztetnek. Az utóbbi években megnőtt az igény a műszaki szakok iránt, és felmerült a mérnöktovábbképzés lehetősége is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek