Felvételit tart a Zrínyi iskola Szombathelyen

A sporttagozatos osztályba a leendő elsősök ma és holnap délután kettőtől fél ötig jelentkezhetnek, ahol a testnevelőktől egyszerű, ügyességi feladatokat kapnak. Nagy Attila igazgató elmondta, hogy minden évben kétszeres a túljelentkezés a 25 fős osztályba. A tanulók negyedikig választhatnak sportágat; kézilabda, kosárlabda, labdarúgás, birkózás, valamint atlétika közül. A színvonalas képzés lényege a versenysportra való utánpótlásképzés. Az iskola diákjai hazai és nemzetközi versenyeken egyaránt helyt állnak – hangsúlyozta az igazgató.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek