21. századi oktatási feltételek a Kanizsaiban

Fitnesz termet és tantermi multimédiás rendszert adtak át ma a szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnáziumban. A fitnesz terem részben kiváltja a régi tornaterem zsúfoltságát, másrészt egy teljesen más sportolási lehetőséget nyújt a tanulóknak. Az egyedülálló multimédiás rendszerek segítségével 16 tanteremben tudnak magasabb oktatási színvonalat biztosítani - tájékoztatott Módos Tibor igazgató. A beruházás hosszú évek munkájának és a támogatásoknak köszönhetően, több mint 10 millió forintból valósulhatott meg.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek