Az előterjesztést csütörtökön tárgyalja a közgyűlés. A program célja, hogy hasznos munkát adjanak a segélyen élő embereknek, akik így esélyt kapnak arra, hogy visszatérjenek az aktív munkaerőpiacra. Szombathelyen négy-ötszázan kapnak rendszeres szociális jutattást, de csak 100 főnek tudnak majd munkát biztosítani. Az állam a bérek 95%-át állja, összesen 7 millió forintra pályázhatnak az önkormányzatok. Akinek most nem jut munka, képzéseken vehet részt, és ezért úgynevezett rendelkezésre állási támogatást kap.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!