Nem építik újjá a körmendi sajtgyárat

Tulajdonosai eladják a területet, így már biztos, hogy nem építik újjá a 2007-ben porig égett körmendi sajtgyárat: a város határában csaknem két éve áll üresen a telek. Körmend városvezetői eddig abban reménykedtek, hogy a holland World Protein Kft. a 3 milliárd forintra becsült tűzkárt követően, a biztosítási összeg kifizetése után újraindítja a sajtgyárat. A város hárommilliárdos költségvetéséből hiányzik az évi 10 millió forint iparűzésiadó-bevétel, valamint a sajtgyári munkahelyekre is nagy szükség lenne.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek