Reggel fél nyolc körül jelezték a mentősök a Celldömölki Rendőrkapitányságra, hogy elláttak egy rendőrt, aki a kapitányság állományába tartozik. A helyszínre kiérkező rendőrök megállapították, hogy a tiszthelyettes kolléga lövéstől származó súlyos lábsérülést szenvedett. Az eddigi adatok alapján a szolgálaton kívüli férfi reggel, a felesége által üzemeltetett üzlet raktárhelyiségében összevitatkozott közeli hozzátartozójával, majd eddig még nem tisztázott okból a nála lévő szolgálati fegyvere elsült. Az ügyben indult eljárás feladat lesz majd annak kiderítése is, hogy milyen gondatlan, vagy szándékos magatartás, illetve körülmény idézte elő az esemény bekövetkezését.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!